Terazi Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Terazi Burcu Yorumları

  • 16 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Şanslı bir dönemdesiniz. Gökyüzü hem aşk hem de işte sizi destekliyor. Sorunları kafanızda büyütmezseniz, çözüm yolları kendiliğinden oluşacak. Arkanıza yaslanın ve gülümseyin. Önümüdeki hafta fırsatlar bir bir kapınızı çalacak. Enerjinizi ve kapasitenizi doğru kanalize etmeye çalışın. Önünüzdeki engelleri aşacak ve nihayet uzun zamandır hayalini kurduğunuz şeylerin gerçekleşmeye başladığını göreceksiniz.

  • 15 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Bugün ilişkilerinizde geçmiş konular su yüzüne çıkabilir. Eski konular konuşulabilir, geçmişi yad edebilirsiniz. Her türlü ilişki ve ortaklıkta kurduğunuz bağ, alışkanlık ve anılar sizin için daha önemli olabilir. Duygular ve mantık arasındaki geriliminiz bir karar ve olayla netleşmeye gidebilir. İkili ilişkilerde geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz.

  • 14 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Sabah saatleri biraz zorlu geçebilir. Bugün beklenmedik gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Bir sağlık sorunuyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İlişki içinde olduğunuz insanlara daha nazik ve toleranslı olmalısınız. Onların da ilgiye ve sevgiye ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Ektiklerinizin sonucunun gelebileceği bir gündesiniz.