Terazi Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Terazi Burcu Yorumları

  • 16 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün yüklü kazançlar, yüklü harcamalar gündeminizde olabilir. Hediye alabilir, verebilirsiniz. Kariyeriniz ve geleceğiniz için yatırımlar, birikimler ve ödemelerle ilgili fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.  Ev içinde yakınlarınızla bir arada olabilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Olaylara dışardan bakarak, bazı durumları sorgulayabilirsiniz. İç huzurunuzu dengede tutmaya çalışın.

  • 15 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün maddi konularda, eşinizin veya ortağınızın iş ve para konularında ani ve beklenmedik gelişmeler biraz daha hız kazanabilir. Değişik mücadeleci kişiler karşınıza çıkabilir. Sizin en büyük avantajınız, hayata hırslı bakmanız. Ailevi sebeplerle yolculuklara çıkabilir, eğitim amaçlı yer değiştirmeleriniz olabilir.

  • 14 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün finansal hareketlilik artıyor. Harcamalar ve kazançlar gündeminizde olabilir. İlişkilerde beklentilerinizi bulmaya, anlaşılmaya daha çok önem verebilirsiniz. Geçmiş ilişkiler, geçmiş deneyimler hatıranızda canlanabilir. Daha önce kaçırdığınız bir fırsatı yakalayabilir, ilahi taraftan destekler görebilirsiniz. Korunduğunuza ve yaşamın sizi ileriye götürmeye çalıştığına dair inancınızı beslemelisiniz.