Oğlak Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Oğlak Burcu Yorumları

  • 18 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Sabah saatlerinde kendinizi içe dönük hissedebilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili konular ön planda olacak. Önemli projeleriniz için öğleden sonraki saatleri değerlendirmeniz sizin için daha uygun. Önümüzdeki birkaç gün ailevi meseleleriniz ön planda olacaktır. Aile büyüklerinizi ihmal etmeyin.

  • 16 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Artık biraz kendinizi düşünün. Başkalarının ihtiyaçlarına öncelik vermekten kendinizi ihmal ettiniz. Özellikle artık hayır demeyi öğrenmelisiniz. Özel hayatınızda da önceliği kendinize verirseniz aşkta istediğinizi yakalayabilirsiniz. Bugün hangi konuda desteğe ihtiyacınız varsa o sizi mucizevi bir şekilde bulacak. Sadece her zaman yaptığınız gibi hayallere dalmayın.

  • 15 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Bugün ilişkiler ve aşk hayatında önemli değişimler olabilir. Duygu dünyanızda ikilem ve kararsızlık olabilir. Bazı ilişkilerde küslük-barışma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz kişilerden, şaşırtıcı sürprizler görebilirsiniz. Sorunları aşamadığınız ilişkide ise bir kapanışa doğru gidebilirsiniz. Karşınızdaki kişiler daha kapalı, gizemli olabilir.