Kova Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Kova Burcu Yorumları

  • 16 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün iç dünyanızda farklı duygu ve düşüncelere dalabilir, kendi dünyanıza çekilebilir veya bazı duygularınızı kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Zihniniz dağınık olabilir. Dalgınlıklar yaşayabilirsiniz. Görünmez kazalara dikkat etmelisiniz. Hayatınızda kalıcı başlangıçlar, kalıcı bitişler evresindesiniz. Bugünlerde vereceğiniz kararları iki kere düşünün. Gün içinde gerilime ve öfke kontrol sorunlarına dikkat etmelisiniz.

  • 15 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün ev ve aile yaşamınızda, aile bireylerinizle ilgili konularda ani ve beklenmedik gelişmeler hız kazanabilir. Ani tepkilerin veya evle ilgili gelişmelerin şaşırtıcı olabileceği bir gündesiniz. Ani boşanma kararları alabilir, bekarsanız ailenizin yanında ayrılmak isteyebilirsiniz. Sırların ortaya çıkma ihtimaline karşı da dikkatli olmalısınız. Zor bir zaman dilimindesiniz.

  • 14 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün ilişkiler, ortaklıklar ön planda olabilir. Öğleden sonra iş ve ilişkilerinizde önemli görüşmeler ve konuşmalar yapabilirsiniz. Gün içinde bazı ilişkilerde uzlaşma adına kontrolünüzü korumanız gerekebilir. Yaşamdan keyif almaya ve iyi hissetmeye, mutlu olmaya odaklanabilir; özgürlüğünüze daha düşkün olabilirsiniz. Akşam saatlerinde görevler ve sorumluluklar gündeminizde olabilir. Ailevi sorunlarla uğraşmanız gerekebilir.