BURÇ UYUMLARI – Burcunun Sözlüğü

BURÇ UYUMLARI

KOÇ BURCU

İdeal eşiniz Terazi.

KOÇ-KOÇ

Her an patlamaya hazır bir bomba!

Bir Koç; kendi gibi biri işe karşılaştığı zaman oldukça ilginç bir durum ortaya çıkar. İkisi de kıskanç, duygulu, ateşli ve yönetici tiplerdir. Bağımsızlık duygusu ikisinde de yoğundur. Kısa sürede aralarında üstünlük savaşı başlayacaktır. Üstünlük savaşının ardından hoş bir aşk başlayabilir ancak tabi bir arada kalmayı başarabilirlerse.

KOÇ-BOĞA

Sıradan ve tekdüze bir ilişki arıyorsanız biz sizi tutmayalım.

Yine de bir Koç olarak her zaman Boğa ile mutluluğu yakalama şansına da sahipsiniz. O, sizin değerinizi bilecek ve siz de onun farklı özelliklerini keşfedeceksiniz. Boğa sükuneti sever. Önceleri Koç’un ateşli ve hareketli yaşamını yadırgayabilir ama mantıklı olunursa ilişki zaman içerisinde rayına oturur. Denemeye değer!

KOÇ-İKİZLER

Oldukça heyecan verici olabilir. Denenmeli!

İşte, sıra dışı bir ilişki. Akıllı ve neşeli iki insanın karşılaşması sonucunda aralarında güçlü bir aşk doğar. İkizler insanı, çok yönlüdür ve onunla birlikteyken canınız sıkılmaz. Kendinize güveniyorsanız, bu ilişkiye başlayın. Yoksa, unutun gitsin.

KOÇ-YENGEÇ

Yengeç’i anlamanız zor olabilir.

Duyguları ve hisleri simgeleyen bir Yengeç’le beraberlik, son derece enteresan, bir o kadar da zordur. Yengeç alıngan ve kırılgandır. Söylediğiniz her şeyi yanlış anlayacak ve size küsecektir. Çünkü, o hiçbir şeyi unutmaz. Oysa siz, asla kin gütmeyen ve anında her şeyi unutan birisiniz.

KOÇ-ASLAN

Güçlü olduğu kadar zehirli bir ilişkiye hazır olun.

İşte ender ilişkilerden biri. Tıpkı size benzeyen bir kişi ile karşı karşıya bulunuyorsunuz. Her konuda birbirinizi tamamlarsınız. Aslan, güçten ve saygıdan hoşlanır. Üstelik sevildiğini bilmesi gerekir. Bir Aslan’la yaşamak kolay değildir fakat zamanla her türlü uyumu sağlayacak ve mutlu olacaksınız.

KOÇ-BAŞAK

En iyisi en baştan yolları ayırmak ya da hiç başlamamak.

Onun farklı yönleri ilginizi çekebilir. Hatta çekici kişiliğinden etkilenebilirsiniz. İnce zevkleri ve maddi değerlere önem vermesi, sakin tavırları ise sıkıcı gelebilir. O gündüz yaşamayı sever, siz gece. Birbirinizden hoşlansanız da yapmanız gereken kısa bir flörtten sonra dostça el sıkışıp ayrılmaktır.

KOÇ-TERAZİ

Aradığınızı buldunuz. Şimdi yaşama zamanı.

Zır burcunuz Terazi için ‘mükemmel bir ilişki’ diyebiliriz. Onu gördüğünüz anda büyülü bir aşkın başlangıcında olduğunuzu hissedeceksiniz. O sizin yıllardır hayal ettiğiniz sevgilidir. Çekici, nazik, baştan çıkarıcı, zarif ve romantiktir. Aranızda öylesine büyük bir aşk doğar ki, kusurlarını bile görmez olursunuz.

KOÇ-AKREP

İki kıskanç bir ipte oynamaz!

İşte sizi zorlayacak ilişkilerden biri. Birbirinizi gördüğünüz an aranızdaki yangın başlar. Geriye bu yangını seyrederken keyif alıp, sönmesini beklemek kalır. Er geç bu aşk bir gün bitecek ve yerini sevgiye bırakacaktır. Akrep’in kıskançlığı, sizin dürüst yaklaşımlarınız sayesinde dengelenebilir.

KOÇ-YAY

Nazara gelmeyin.

Zodyak’ın özel ilişkilerinden biri. Yıldızları kıskandıracak bir aşk. Aman nazar değmesin. Her ikinizde ateşli ve heyecanlısınız. Her şeyden çok çabuk bıkıyor ve yeniliklere koşuyorsunuz. Fakat tüm bunları yaşarken, birbirinizin elini asla bırakmazsınız.

KOÇ-OĞLAK

Unutmaya çalışmak mı, hiç başlamamak mı?

Onun ayağı yere sağlam basarken, sizin ayaklarınız yere değmez. Kuşkucu, kinci ve kimseye güvenmeyen bir Oğlak’la ne yapmanız gerektiğini gerçekten bilemezsiniz. En iyisi geç olmadan birbirinize hoşça kal deyin. Bir aşkın anılarda kalması bazen çok daha anlamlı ve güzeldir.

KOÇ-KOVA

Sabrınız yeterse deneyimleyin!

Kova insanı ilk anda size cazip gelecektir. Özgürlükçü ve marjinal yapısı sizin için idealdir. Bu aşk, er geç rayına oturacaktır. Astroloji bu ilişkiden vazgeçmenizi istemiyor ve tüm yıldızlar size şans veriyor. Bizce kozmik gücün desteğini küçümsememeli ve aşkınızı sonuna kadar yaşamalısınız.

KOÇ-BALIK

Yanından bile geçmeyi düşünmeyin!

Balık insanı asla size göre değildir. Duygulu hassas, kırılgan ve alıngan bir Balık’la yapamazsınız. O, kendi sularında yüzmekten hoşlanır ve sizden kendisine ayak uydurmanızı bekler. Onun dünyası size çok yabancıdır. İlişkiye başlarsanız gerçeklerden kaçan Balık’ı yıpratmaya hakkınız olmadığına karar vereceksiniz.