Boğa Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Boğa Burcu Yorumları

  • 16 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün ilişkilerde uzlaşma, anlaşma adına destekleyici etkiler çalışıyor. Bazı ilişkiler, gitmesi gereken noktaya kendiliğinden gidebilir. Bazı ilişkilerde kendiliğinden gelişen değişimler yaşanabilir. Sosyal çevre, dostlar ve arkadaşlarla ilişkiler ön planda olabilir. Sevdiklerinizle iletişim halinde olabilir, bir araya gelebilirsiniz. Yalnızsanız önünüze gelen fırsatları fark etmeye, değerlendirmeye çalışmalısınız.

  • 15 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Çevre ilişkilerinizi amacınıza uygun bir şekilde kullanacağınız bir gündesiniz. Yaşamınızda değişim yeniden hız kazanıyor. İşe görünümünüzden ve duruşunuzdan başlayabilirsiniz. 2021’in size getirdiği değişimlere adapte olabildiyseniz işiniz daha kolay olabilir. Yakın çevrenizden bir dostunuz ya da kardeşinizle yaşayacağınız tartışma canınızın sıkılmasına neden olabilir.

  • 14 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün işinizle ilgili sorumluluklar, fedakarlıklar ön planda olabilir. Gün içindeki planlarınızda karışıklık ve dağınıklıklar olabilir. Fikirleriniz sık sık değişebilir. Çocuk sahibi olma konusu gündeminize girebilir. Aşk ilişkilerinde duygular konuşulabilir. Güçlü duygular hissedebilirsiniz. Heves ve heyecan öne çıkabilir. Sürpriz bir haber, sürpriz bir mesaj alabilirsiniz.