Başak Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Başak Burcu Yorumları

  • 18 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Bugün hayat sizi biraz zorlayabilir. İşler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bozulan aletler, gelmeyen asansörler, kargoda gecikme hepsi sizi bulabilir. Akşam üstüne kadar fazla hareket etmeden günün geçmesini beklemeniz sizin faydanıza olacaktır. Kısacası hiçbir şeyi bugün fazla zorlamayın.

  • 16 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Bugün enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Yeni fikirler öne sürmenin tam zamanı. Ama bir kararsızlık yaşayabilirsiniz. Sağduyulu davranırsanız doğru kararı vereceğinizden emin olabilirsiniz. Hayata karşı duruşunuzda doğallıktan yana olmanız size olan hayranlığı artıracak. Kendinizi hiç beklemediğiniz bir sürprize hazırlayın. Çünkü taşıdığınız enerji hayatın tüm güzelliklerini kucağınıza bırakacak.

  • 15 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Bugün yetersizlik duygusu, eksiklik hissi ön plana çıkabilir. Daha iyisini var etmeye çalışabilir, özel hayatınızda daha iyisini arayabilirsiniz. Hayatınızda yeni bir süreç açılabilir. Takıntı ve hırs gibi duygulardan uzaklaşma zamanı. Geleceğe daha fazla odaklanabilir, zaman zaman karamsarlık veya endişeye düşebilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.