Balık Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Balık Burcu Yorumları

  • 16 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün sosyal çevrenizden duygusal destekler görebilir, yaşamınızda eksikliğini hissettiğiniz alanları iyileştirmek için adımlar atabilirsiniz. Bir kararınızdan, bir hedefinizden vazgeçebilir, yaşamınızın bir alanında kapanışa gidebilirsiniz. Düşüncelerinizin karşınıza gelebileceği bugünlerde, negatif düşüncelerden ve varsayımlardan kaçınmalı, dilek ve isteklerinize odaklanmalısınız.

  • 15 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün komşu, kardeş ve akrabalarınızla ilgili konularda ani ve beklenmedik gelişmeler hız kazanabilir. İletişim ve eğitim konularında ilginç düşünce ve yaklaşımlar hâkim olabilir. Maddi konularda biraz daha ilerleme kaydedeceğiniz bugün, kazançlarınız artacak. Yardımlaşmayı seven bir burç olarak bugün sizden yardım isteyenleri geri çevirmeyin. Karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

  • 14 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün finansal düzenlemelerle ilgilenebilirsiniz. Krediler, ödemeler ve harcamalar öne çıkabilir. İlişkilerde samimiyet ve güven önem kazanabilir. Arkadaşlık ilişkileri ön planda olabilir. Sağlıkla ilgili destekler gündeminizde olabilir. Akşam saatlerinde ilişkiler ve ilişkilerde uzun vadeli adımlar gündeminize girebilir. Aşk kapınızı çalmak üzere. Yanlış ve olmayacağın peşinden gitmemelisiniz.