Balık Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Balık Burcu Yorumları

  • 18 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Bugün yakın çevrenizle anlaşmazlıklar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Önemli görüşmeleriniz ve konuşmalarınızı bugün ertelemenizde fayda var. Maddi sorunları düşünerek aşamazsınız. Yeni iş koşulları araştırmalı ve harekete geçmelisiniz. Aradığınız maddi destek için yardım istemelisiniz.

  • 16 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Bugün istikrar sizinle. Hem ruhsal hem bedenen hissettiğiniz zindelik her şeyi başarmanıza imkan tanıyacak. Oldukça hareketli ve bereketli bir gün. Bugün neye elinizi atsanız başarılı olacaksınız. Çevrenizde oluşacak hayran bakışlara hazırlıklı olsanız iyi olacak. Ancak bu durum sizi şımartmasın. Fazla havaya girerseniz düşüsünüz çok sert olabilir.

  • 15 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Bugün sevmek ve sevilmek, anlaşılmak sizin için daha önemli olacak. Yalnızca aşk, beğenme hali değil, uyum ve anlaşma da ilişkilerde belirleyici hale gelecek. Bu dönemde ilişkilerde uyum ortaya çıkabilir. Daha çok uyumlu olduğunuzu düşündüğünüz, size benzer yanları taşıdığını düşündüğünüz kişilere çekilebilirsiniz. Doğru kararı vermenizde sezgileriniz yardımcı olacaktır.