Aslan Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Aslan Burcu Yorumları

  • 18 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Hayatınız bugün biraz karışabilir. Düşünmeden sarf ettiğiniz bazı sözler yüzünden can sıkıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Finansal konularda da beklenmedik bir borç kapınızı çalabilir. Aradığınız desteği aile yakınlarınızdan bulabilirsiniz. Yeter ki öfkeyle konuşmayı ve hareket etmeyi bırakın.

  • 16 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Haftanın şanslı burçlarından biri olarak bugün alacağınız haberler geleceğinizi şekillendirmekte size baya fayda sağlayacak. Ayrıca bugün öğreneceğiniz bir sır hayatınızı değiştirmede aktif rol oynayacak. Her şey bu kadar mükemmel olamaz. Bugünü ziyan etmeyin. Elinizi neye atsanız başarı sizinle. Herkesin gıptayla bakacağı işler başarmaya hazır olun. Kendinize güvenin ve emin adımlarla ilerleyin. Gökyüzü yanınızda.

  • 15 Mayıs Günlük Burç Yorumu

    Bugün hayatınızda hiç beklemediğiniz teklifler alabilir, beklemediğiniz haberlerle karşılaşabilirsiniz. Fırsat yakalayacağınız bir durum önünüze gelebilir. Yaşamın size açtığı kapıları değerlendirme zamanı. Bazı ilişkilerde tamam veya devam durumu oluşabilir. Sezgilerinize kulak verin. Bazı aşk veya arkadaşlık ilişkilerinde zorlu bir durumla ilgilenebilirsiniz.