Aslan Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Aslan Burcu Yorumları

  • 16 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün iş, görev ve sorumluluklarla ilgili tamamlanmaları sağlayabilirsiniz. Gündüz saatlerinde sıkıcı bir işle, yorucu görevlerle ilgilenebilirsiniz. Güne dair planlarınızda son dakika değişimleri olabilir. Kazançlar, maddi planlamalar, finansal konular önem kazanabilir. Finansal durumunuza göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Özgüven, yeteneklerinizin ve yapabileceklerinizin farkında olmak iş hayatında yeni kapıları açabilir.

  • 15 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün iş yaşamınızdaki beklenmedik ve ani gelişmeler biraz daha hız kazanabilir. Değişik otorite figürleriyle muhatap olabilirsiniz. Kariyer alanında daha fırtınalı bir sürece giriyorsunuz. Yükselmemeniz ve daha çok kazanmamanız için hiçbir neden yok. Sadece kendinize ve sezgilerinize güvenin. Yeni aşklar bugün kapınızı çalabilir.

  • 14 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün, kendi fikirlerinizi karşınızdakilere, çevrenize daha özgürce dile getirebilir, geleceğinizle ilgili ideallerinizin ve hedeflerinizin peşinden gidebilirsiniz. İletişim trafiği içerisinde olabilir, daha sosyal ve dışa dönük olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve yolculuklar gündeminizde olabilir. Kardeşler ve aile üyeleriyle iletişim öne çıkabilir. Akılcı hareket etmeniz gereken zamanlardasınız.