Akrep Burcu Yorumları – Burcunun Sözlüğü

Akrep Burcu Yorumları

  • 16 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün ikili ilişkileriniz sorgulama günü olabilir. Duygusal konular üzerine daha çok kafa yorabilir, zihninizi daha çok çalıştırabilir ve daha çok seçenek odaklı olabilirsiniz. Nostalji artabilir, geleceği sorgulayabilirsiniz. İletişim kurarken daha özenli olmaya gayret gösterin. Akılcı, sabırlı ve planlı ilerlemelisiniz. Abartılı duygulara ve abartılı tepkilere dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

  • 15 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün ilişkiler alanında ani ve beklenmedik olay ve gelişmeler biraz daha hız kazanabilir. Bu alanda daha fırtınalı bir sürece ilerliyorsunuz. Kariyeriniz konusunda yapacağınız bir görüşme çok olumlu geçecek. Beklentilerinizin karşılanabilir olduğunu görmek sizi çok sevindirecek. Size uygun olmayan görüşlere bile hoşgörülü davranmak size büyük yarar sağlayacak.

  • 14 Ocak Günlük Burç Yorumu

    Bugün iletişim trafiğiniz artabilir. Hızlı ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sezgiler ve mantık, akıl ve duygular ortak noktada buluşabilir. Bu sayede kararsızlık ve ikilemlerinizi bitirebilirsiniz. Bazı finansal fırsatlar yakalayabilir, gün içinde kadınlardan fayda ve destek görebilirsiniz.  Bolluk bilincini çalıştırmaya, elinizdekilerin kıymetini bilmeye gayret edin. Şükretmek, bolluğu ve yeni kazançları getirecek.